Çambaşı Yaylasi Mevkii PK. 52200 Altinordu ORDU / Türkiye

Hakkımızda

Example Of About Us Page

Otel Müdürü

Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condi mentum nibh.

Müdür yardımcısı- adı soyadı

Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condi mentum nibh.

Resepsiyon - Adı soyadı

Aenean lacinia bibendum nulla sed consectetur. Fusce dapibus, tellus ac cursus commodo, tortor mauris condi mentum nibh.

Hakkımızda

Rengarenk kır çiçekleri ve dağ çayırları ile kaplı olan Karadeniz Bölgesindeki yaylalarımızın çevresi genellikle ladin türü çam ağaçları ile kaplıdır. Karadeniz kıyıları sahip olduğu yeşillikleri sadece bol yağmuruna değil, nemli ve sisli havasına da borçludur. Ancak sahil şeridindeki şehirlerde yüksek nem ve sisli hava, yükseklere çıkıldıkça yerini pırıl pırıl bir güneşe, bol oksijenli tertemiz havaya bırakır.

Ordu Çambaşı Otel’in kurulu bulunduğu Çambaşı yaylalarında bitki örtüsü genel olarak köknar, ladin, sarıçam, sedir, kayın, meşe, ıhlamur, karaağaç, gürgen, kızılağaç, yabani fındık gibi ağaç türleriyle kardelen, yabani açelya, orman gülü, gökovan gibi binlerce çeşit kır çiçeği ile kaplıdır.

Ordu’ya yaklaşık 60 km. mesafede bulunan Ordu Çambaşı Oteli, Kabadüz İlçesi Çambaşı Yaylası’nda yer almaktadır. Karadeniz’in tüm güzelliklerini görmeye ve hissetmeye başlayacağınız bir yolculuğa başlamış olacaksınız… Çift taraflı yemyeşil iki yamacın ortasında seyahat ederken aracınızın pencerelerini açtığınızda yüzünüze çarparak, bir yandan sizi serinletmeye, bir yandan da bol oksijeni ile ciğerlerinize bayram sevinci yaşatmaya başlayacak olan o muhteşem havayı hissedeceksiniz… Karadeniz’e has muhteşem bitki örtüsünü seyrederken size eşlik edecek olan kuş sesleri ve akan suyun şırıltısı sizi şehrin gürültüsü ve stres dolu ortamından bir anda kurtaracaktır.

Social Networks
Business Planning
Art & Design
Restaurant

Doğal ürünlerle hazırlanmış Türk mutfağından seçme yiyecekler yanı sıra yöresel mutfağın lezzetleri de misafirlerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Restaurant Yazlık (500 Kişilik)
Restaurant Kışlık (150 Kişilik)

Cafe

Aktivitelerinize ara vererek, dostlarınızla ve sevdiklerinizle sohbet etmek, doğal kaynak suyu ile demlenmiş Karadeniz çayınızı yudumlamak ve iddialı bir tavla müsabakası yapabileceğiniz konforlu bir mekan..

Toplantı Salonu

Yemekli ve yemeksiz her türlü toplantılarınız için, gerekli ses-ışık-görüntü sistemleri kurulmuş, toplantı salonlarımız hizmetinize hazırdır..

Düğün
Nişan
Bayi toplantısı
Seminer
Eğitim
Özel yemekleriniz

Kapalı Yüzme Havuzu

1800 metre yükseklikte, bol oksijenli ortamda hem spor yapmak hem de eğlenceli vakit geçirebilmeniz için; tertemiz, pırıl pırıl kapalı yüzme havuzumuz sizleri beklemektedir.

Türk Hamamı

Geleneksel hayat tarzımızın ayrılmaz bir parçası olan ancak modern kent yaşamı ile unutmaya başladığımız hamam kültürümüzü hatırlatmak ve eğlenceli bir sohbet eşliğinde banyo keyfiniz için..

Piknik Alanları

Tertemiz, pırıl pırıl ve güvenlikli bir ortamda, aileniz ve dostlarınızla mangal keyfiniz ve eğlenmeniz için hazırlattığımız piknik masalarımız ve seslendirme düzenimizle sizleri bekliyoruz..

MÜKEMMEL BİR TATİL İÇİN; NEDEN ORDU ÇAMBAŞI OTEL ?

Mükemmel bir yaşam alanı olan Çambaşı Yaylası’nda sürekli yaşama imkanı bulamayacak siz dostlarımızı, aile ortamı içerisinde ağırlayabileceğimiz en mükemmel tesis olduğu için Çambaşı otel…

Beş yıldızlı otel konforunu, 1.700 – 1.800 metre yükseklikteki bu muhteşem güzellikteki doğal ortama taşımak hayali ile çıktığımız yolun sonunda ortaya çıkan eser, sizlerin beğenisi ile her geçen yıl biraz daha gelişerek her zaman en iyisi olma hedefine odaklanmıştır. Ordu Çambaşı Otel siz değerli konuklarımıza beş yıldızlı otel konforunu sunarken; tabiat ana bunun da ötesine geçerek, sizlere muhteşem doğal güzellikler sunmaktadır…